Aneta Todorczuk Perchuć

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Aneta Todorczuk Perchuć

Post autor: caterina78 »

Witajcie!

Chcialbyn Wam zaproponowac kolejne odkrycie wokalno glosowe co prawda nie na miare Edyty, ale mimo wszystko bardzo poruszajace...
Mam na mysli Anete Todorczuk Perchuc.
W zwiazku z tym, ze zyje praktycznie od 7 lat na emigracji, ktoregos razu Telewizja Polonia transmitowala powtorke ze Zlotej Soboty Jozefowicza konkretnie Wieczor polski czyli prl w piosence i tam poraz pierwszy odkrylam te artystke spiewala Tango na glos ( w oryginale jest to piosenka Maryli Rodowicz) ale wtedy ten glos i perfekcyjna gra aktorska Anety po prostu sprawila, ze dreszcze emocji przeszly mi po plecach, co po prostu od czasow Metra, samej Edyty bylo rzadkoscia, a ze odkryl ja Jozefowicz to pomyslalam warto zainteresowac sie takim glosem , a przede wszystkim osobowoscia....
Odsylam Was do jej oficjalnej strony
http://www.aneta.pl/

Przy okazji mozna sie zapoznac z jej recitalem ( co prawda niewiele piosenek, ale wszystkie swietnie zrobione). Ach i na koniec jesli sa wsrod Was milosnicy piosenki francuskiej, to wykonanie Viens bylo calkiem ciekawe, pewnie gdzies na wrzucie czy Youtubie mozna odnalezc te covery...
Do kogo mozna by porownac Anete, mysle, ze jesliby wciaz pracowala nad swom glosem, a chyba robi to , mozliwe ze moglaby dorownac Kasi Groniec czy ewentualnie Edycie Geppert.
Zapraszam Was do podzielenia sie opiniami, przemysleniami

Kasia
ODPOWIEDZ